Dětsky povlak na polštářek s výšivkou Málá čarodejnice s hůlkou

Dětsky povlak na polštářek s výšivkou Málá čarodejnice s hůlkou
Vyberte variantu
Barva
oranžová
Výšivka
Malá Čarodejnice s hůlkou
Rozměr
40x40 cmNové objednávky budeme přijímat od 2. ledna 2023
Poptat atypický rozměr
215 Kč 178 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Nové objednávky budeme přijímat od 2. ledna 2023
Kód340196PN340196VýrobceDAVÍDEKZáruka24 měsíců

Firma DAVÍDEK s.r.o. nabízí originální kolekci dětského ložního povlečení s velkoplošnými pohádkovými výšivkami. Motivy autora Zdeňka Smetany – Křemílek a Vochomůrka, Rákosníček, Malá Čarodějnice s havranem a další večerníčkové postavičky vyšíváme především na dětské povlečení a povlečení do postýlky, dále na malé polštářky, dětské přehozy – hrací deky, mantinely do postýlek, ručníky, osuška a dětské župánky. Dětské povlečení (větší rozměr) i povlečení do postýlky (menší rozměr) nabízíme v 6-ti barevných variantách. Dále si můžete vybrat z 6 druhů pohádkových výšivek. Barvu povlečení a typ výšivky můžete libovolně kombinovat.

MATERIÁL: Dětské povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny bez jakýchkoliv příměsí a umělých vláken. Látky jsou upraveny certifikovanými barvivy, vhodnými pro děti mladší tří let, což je podmínkou získaného Certifikátu jakosti a zdravotní nezávadnosti. Samozřejmostí je barevná a rozměrová stálost výrobků.

PROVEDENÍ: Šijeme ve velikosti 40 x 40 cm. Povlečení má praktický zipový uzávěr s plochým jezdcem. Pohádkové výšivky jsou umístěny na střed polštáře. Bílý pruh je pro zvýraznění lemován vyšitým barevným festonem se saténovým leskem.

KVALITA: Vysoká kvalita dětského povlečení spočívá především v použití kvalitních, certifikovaných materiálů a jejich dokonalém řemeslném zpracování. Kompletní konfekční výroba vč.výšivky probíhá v našem výrobním závodě v Trutnově. Strojová výšivka dodává navíc dětskému povlečení mnohem trvalejší hodnotu, než je např. všudypřítomný tisk.

VýrobceDAVÍDEK
Barvaoranžová
VýšivkaMalá Čarodejnice s hůlkou
Rozměr40x40 cm
Popis